Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Do kupienia papierowy komputer!

Do kupienia papierowy komputer! - 4.2 out of 5 based on 13 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia gierNa Allegro widziałem już wiele rzeczy. Jedne były śmieszne, inne przerażające, jeszcze inne głupie, ale aukcji papierowego komputera do tej pory nie dane mi było zobaczyć. Twierdzę również, że autor oprócz przemyślności wykazał się dużym poczuciem humoru. Do zestawu dołączony zostanie gratis różowy długopis i gra w kółko i krzyżyk oraz „statki”. Aktualna cena wynosi 33 złote.


Podejrzewam, że zdjęcie tłumaczy wszystko. Opiszę więc dokładną konfigurację sprzętową „maszyny”. Oprócz napędu CD, notebook posiada 9-cio rdzeniowy procesor Pentium 17(R), natomiast karta graficzna to jeden z lepszych modeli na rynku. Działa w rozdzielczości 41×28 kratek, ale nie posiada podczerwieni. Matryca ma rozmiar A5, ale pamięć RAM to tylko 32 kratki, jednak ponoć można ją rozbudować do 128 kratek, co stawia komputer raczej na przegranej pozycji z nowszymi urządzeniami. Zapewne jednak znajdzie jakiegoś amatora. Pozostaje mi więc tylko zaprosić do licytacji, zwłaszcza że pozostały tylko 2 dni.

źródło: Chip.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: