Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Żywy robak zawiesza komputer

Żywy robak zawiesza komputer - 4.9 out of 5 based on 12 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gier Zazwyczaj gdy mówimy o komputerowych robakach mamy na myśli różnych rozmiarów ciągi znaków, stanowiących ich kody źródłowe. W tym przypadku jest jednak inaczej.

Jak donosi serwis Telegraph.co.uk, borykający się z niestabilnością notebooka Mike Taylor złapał... prawdziwego robaka. Próbując odnaleźć przyczynę problemów z chłodzeniem procesora, wraz z serwisantem zobaczył najbardziej efektywnego robaka komputerowego. Intruz najprawdopodobniej dostał się do środka przez otwory wentylacyjne.

Dalej historia potoczyła się jak w niskobudżetowym horrorze. Robal owinął się między łopatkami wentylatora, uniemożliwiając mu pracę i... usmażył się.

Taylor nie wyklucza że robaka do domu przyniosły jego koty. Robaczek szukał schronienia, a ciemne zakamarki notebooka najwyraźniej bardzo mu odpowiadały. Z pewnością Mike będzie mógł jeszcze długo opowiadać tą historię.

Określenie "komputer zainfekowany przez robaka" nabrało nowego znaczenia :-). 

Źródło: Tom's Hardware Guide

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: