Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Mecze Euro 2008 za darmo przez Internet

Mecze Euro 2008 za darmo przez Internet - 4.4 out of 5 based on 17 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Już jutro rozpocznie się wielkie święto piłkarskie - Euro 2008, bardzo szczególne Euro bo po raz pierwszy z naszą reprezentacją, tym bardziej więc trzeba kibicować :-) Nie zawsze jednak chęci wystarczą, czasami dostęp do telewizyjnej transmisji jest utrudniony (choćby w związaku z pracą), na odsiecz tym wszystkim, którzy nie zamierzają pomijać interesujących rywalizacji z odsieczą przychodzi Ipla oferowana przez Polsat.
Ipla to odtwarzacz, dzięki któremu będzie można obejrzeć wszystkie mecze Euro 2008, a także posłuchać komentarzy pomeczowych, obejrzeć powtórki itp... Co najważniejsze wszystko zupełnie bezpłatnie. Aby skorzystać z Ipli niezbędna jest jedynie rejestracja. Ze względu na wytyczne UEFA dotyczące standardów transferu sygnału (zabezpiecznie DRM), ipla wymaga systemu operacyjnego Windows. Użytkowników innych systemów informujemy, że w przyszłości powstanie wersja IPLA, która umożliwi także im korzystanie z jej zasobów multimedialnych.

Na podstawie: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: