Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Euro 2008 w Internecie

Euro 2008 w Internecie - 4.8 out of 5 based on 16 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Wielkie wydarzenie w postaci Euro 2008 już jutro, więc pora na małe podsumowanie, co można znaleźć na temat Mistrzostw Europy w internecie. Z okazji Euro 2008 postała cała masa zupełnie przeciętnych i marnych stron, a te wartościowe ciężko odcedzić.
  • Oczywiście bardzo dużo informacji można zawsze dostać z pierwszej ręki w serwisie oficjalnym Euro 2008 na fifa.com. Wszystkie aktualności, wyniki meczów, dokładne opisy reprezentacji, możliwość wyszukania kwiatków w postaci pomylonych zdjęć zawodników (swego czasu Artur Boruc w swoim profilu miał zdjęcie jakiegoś czarnoskórego piłkarza) – to wszystko jest bezcenne, szkoda tylko, że dostępne w języku angielskim, a także francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i innymi, ale nie polskim.
  • Po polsku rozsądnie wygląda, ma najnowsze wiadomości i rozbudowane tabele z wynikami serwis euro2008.pl. Prócz tego oczywiście kalendarium oraz galerie ze zdjęciami, czy możliwość typowania wyników meczów.
  • Jeśli chodzi Wam tylko o sprawdzenie aktualnych wyników na żywo, możemy polecić kilka serwisów takich jak livescore.com, goalzz.com czy bardziej rozbudowany i poszerzony o informacje i aktualności serwis ESPNsoccernet.
  • Dla wielbicieli przejrzystych informacji można polecić serwis fleSport, gdzie wszystko się pięknie animuje, obraca, a przy okazji jest bardzo czytelne. Serwis pokazuje po prostu tabele, grafy z kolejnymi turami turnieju. Proste, ale bardzo fajne narzędzie.
  • Jeśli natomiast w przyszłości chcesz zostać asystentem Leo, nie wahaj się ściągnąć arkusz w Excelu, gdzie samodzielnie uzupełnisz wszelkie dane podczas turnieju, a przy okazji możesz nauczyć się co nieco o samym Excelu. Idealne dla gimnazjalistów…
  • Jeśli korzystasz z gadgetów pod Windows Vista ucieszysz się z tego UEFA Informer Gadget.
  • Klasą samą w sobie jest program Euro 2008, który dostępny jest dla Windows, Mac OS X, Mac OS 9 oraz Linuxa. Wyniki można pobierać z internetu, ale też uzupełniać samemu. Warto zwrócić uwagę na screeny dostępne na stronie, bo autor programu, Pier Luigi Covarelli, jak widać, bardzo dobrze życzy naszej reprezentacji…

    Na podstawie: vBeta.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: