Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

10 stron z których możesz wysłać elektroniczne życzenia na Dzień Matki

10 stron z których możesz wysłać elektroniczne życzenia na Dzień Matki - 3.9 out of 5 based on 8 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Dzień Matki za pasem, czas więc przygotować odpowiednie życzenia dla tych Mam, które nieco surfują po Internecie. Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po 10 popularnych witrynach – polskich i zagranicznych, które umożliwiają przesłanie elektronicznych życzeń naszym ukochanym rodzicielkom.

Strony polskie:

 1. Nieśmiertelny Onet.pl - kartki animowane, flashowe, tradycyjne. Ponad 50 kartek do wyboru
 2. ekartka.eu - 6 kartek na Dzień Matki, ponad 20 innych kategorii, w sumie kilkadziesiąt pozycji. Serwis pozwala na wybór znaczka, oraz zaprogramowanie dziennej daty wysłania do miesiąca w przód. Za jednym zamachem możemy więc wysłać życzenia do wszystkich znajomych mają urodziny przez najbliższy miesiąc
 3. kartki.net.pl 5 słodkich, misiowatych karteczek dla Mamy
 4. ekartki.pl - duża ilość różnych propozycji, choć nieco trzeba będzie poszperać, bo osobnej kategorii z okazji Dnia Matki, autorzy serwisu nie przewidzieli
 5. czasdzieci.pl – kartki przygotowane raczej z myślą o tatusiach którzy chcą pobawić się wklejaniem zdjęcia swych pociech. Samodzielnie też można, choć czy to nie nazbyt narcystyczne?

Strony zagraniczne:

 1. Kartki tylko dla Mam - Graficznie serwis nie powala na kolana, ale ciekawe kategorie zachęcają do eksploracji kartek dla „pracujących Mam” lub „Mam zastępczych”
 2. Autorski blog o Dniu Matki, ma do zaoferowania Kilkanaście kartek do wysłania, a przy tym poradnik 10 najlepszych prezentów dla Mamy w tym szczególnym dniu
 3. care2.com - Każde wysłanie darmowej e-kartki przez serwis powoduje przekazanie datków od sponsorów na potrzeby organizacji ratującej dżunglę. Atrakcyjne kartki dla mamy a przy okazji ratowanie lasów tropikalnych
 4. Kartki muzyczne, które można nie tylko oglądać ale również ich posłuchać. Polecane dla Mam o wyrafinowanym guście muzycznym, posiadającym głośniki do komputera.
 5. Kilka zabawnych kartek proponuję cardfountain.com. Sporo interaktywnych kartek opatrzonych śmiesznymi tekstami – niestety tylko dla mam władających językiem angielskim.

  Źródło: vbeta.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: