Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Symulator The Aurora Wager - wznieś się wysoko w przestworza balonem!

Symulator The Aurora Wager - wznieś się wysoko w przestworza balonem! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

the aurora wager 5Gra The Aurora Wager to prosty, ale bardzo szczegółowy symulator lotu balonem, w której gracz przyjmuje zakład od swojego znajomego o to, kto pierwszy dotrze na Biegun Północny. Wyścig rozpoczynamy od napelnienia balonu gorącym powietrzem. Będąc już w powietrzu naszym podstawowym zadaniem jest łapanie możliwie najlepszych prądów powietrznych umożliwiających osiaganie najszybszych prędkości. Kolejną istotną kwestią są zapasy paliwa oraz żywności, które trzeba będzie uzupełniać lądując na napotkanych wyspach. Niejednokrotnie przyjdzie nam zwiedzić ogromne połacie terenów zanim wyposażymy siebie i statek w odpowiedni ekwipunek.

W trakcie rozgrywki nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych, ale upajamy się cudownymi widokami oraz pięknem otaczającej nas zewsząd przyrody zapominając mimowolnie o podstawowym celu wyprawy.

The Aurora Wager 3 oprócz świetnej zabawy polegającej na sterowaniu statkiem dostarcza masę miłych doznań i zapewnia dobre samopoczucie na długi czas ;-)

the aurora wager 2the aurora wager 4 

Pobierz za darmo grę The Aurora Wager:
darmowe gry do pobrania The Aurora Wager 3 (79 MB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Darmowe gry do pobrania.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: