Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Demo gry Need for Speed: Carbon - wydane!

Demo gry Need for Speed: Carbon - wydane! - 4.9 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

demo Need for Speed: Carbon do pobraniaZ naszego działu Dema Gier, a konkretnie stąd możecie już pobrać demo gry Need for Speed: Carbon

Uwaga: Demo zawiera film Intro i dwie trasy typu Circuit i Drift, na których można się ścigać trzema modelami samochodów. Dostępne są także narzędzia do modyfikacji aut (Autosculpt). Ponadto po wygraniu na obu trasach stajemy do rywalizacji Canyon Duel z Kenjim.

Krótki opis gry:
Need for Speed: Carbon
jest kolejną częścią jednej z najsłynniejszych zręcznościowych ścigałek. Opisywany produkt pod wieloma względami przypomina swoich poprzedników. Odniesienia do Need for Speed: Most Wanted widoczne są przede wszystkim za sprawą aktywnego uczestnictwa stróżów prawa, których za wszelką cenę należy unikać. Z dwóch gier z serii Need for Speed: Underground zaczerpnięto z kolei rozbudowane opcje tuningowania poszczególnych maszyn. Need for Speed: Carbon ma też oczywiście do zaoferowania wiele zupełnie nowych elementów, jak chociażby rozgrywanie wyścigów w kanionach, czy też możliwość poprowadzenia własnego teamu. Gra powstała z myślą o wszystkich znaczących platformach sprzętowych.

Demo zajmuje ok. 650,5MB

Miłej zabawy życzy Portal24h.pl ;)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: