Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wolfram - kultowy Wolfenstein 3D w odświeżonej wersji!

Wolfram - kultowy Wolfenstein 3D w odświeżonej wersji! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
wolfram gra do pobrania 9

Wolfram to unowocześniona wersja kultowej gry Wolfenstein 3D (wydanej w 1992 r.). W stosunku do oryginału Wolfram zawiera nowoczesną grafikę w prawdziwym 3D (silnik Volatile3D II), zaawansowane cienie, rozbudowaną rozgrywkę, nowoczesną fizykę. W rozgrywce są zarówno elementy znane z oryginału (cztery rodzaje giwer, sekretne miejsca i skarby), ale także nowe, takie jak: możliwość dokładnego celowania przez muszkę oraz przeładowania broni. Pojawiło się też automatyczne zapisywanie gry oraz osiągnięcia. Niestety gra zawiera tylko jeden epizod z oryginału, czyli 10 poziomów (9 zwykłych, 1 tajny).

Wersja amerykańska gry to pełna konwersja starej gry ze swastykami i innymi elementami nazistowskimi, czyli wersja nieocenzurowana w przeciwieństwie do wydania "europejskiego". Taką właśnie nieocenzurowaną wersję możecie pobrać z Portal24h.pl - gorąco polecamy!

Pobierz za darmo grę Wolfram:
darmowe gry do pobrania Wolfram (wersja bez cenzury) (186,77 MB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Darmowe gry do pobrania.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: