Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Company of Heroes II - Król RTS powraca!

Company of Heroes II - Król RTS powraca! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

companyofheroes2 logoW sieci pojawiły się nowe informacje na temat kolejnej odsłony wielkiej produkcji firm Relic i THQ jaką jest Company of Heroes osadzonej w realiach II wojny światowej.
Z informacji wynika, że w przeciwieństwie do poprzedniej części, tym razem będzie dowodzić armia sowiecką która stanie naprzeciw III rzeszy niemieckiej, a cała akcja będzie się toczyć na froncie wschodnim i rozpocznie wydarzeniami z 1941 roku.

"13 z 15 najbardziej krwawych bitew, rozegrane zostały na froncie wschodnim"

Grę będzie charakteryzować typowy klimat rosyjski. Śnieg, śnieg i jeszcze więcej śniegu. Trudne warunki atmosferyczne maja w znacznym stopniu wpływać na zachowanie poszczególnych jednostek, spowalnianie oddziałów zmechanizowanych, trudności u budowie schronów itp.

Company-of-Heroes-2company heroes.zapowiedz

Warto również wspomnieć o silniku graficznym, który już w pierwszej części prezentował się bardzo dobrze. Kamerę można było przybliżyć niemal do widoku FPS, duża liczba szczegółów i destrukcja w znacznym stopniu otoczenia, dawała więcej przyjemności z gry. Tym razem wszystko ma wyglądać znacznie ładniej i efektowniej a wszystko to dzięki poprawionemu silnikowi  Essence 3.


Podczas walki będą nam towarzyszył oczywiście cały arsenał broni biorący udział w II wojnie światowej, a kluczową rolę, zapewne tak jak w części pierwszej będą odgrywały potężne czołgi takie jak rosyjski T34 czy niemiecka Pantera.
Niepowtarzalne dla tego rts'u są sceny filmowe nawiązujące do najlepszych filmów wojennych, gracz dzięki temu miał jeszcze większe wrażenia uczestniczenia w całej operacji. Tym razem nie będzie inaczej, a dodając do tego grafikę niczym z dobrego fps'a dostaniemy wyborne polaczenie tych dwóch gatunków z naciskiem oczywiście na strategie.

Przewidywana data premiery: 2013 r.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: