Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Usunięcie integracji Strony Głównej z Forum

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Niestety z wielkim żalem Cry muszę zakomunikować, że z powodów technicznych musiałem usunąć integrację Strony Głównej z Forum! Co to oznacza? Oznacza to, że  rejestrując się na Stronie Głównej NIE jesteś automatycznie rejestrowany na Forum, więc aby móc pisać na Forum musisz się drugi raz zarejestrować na Forum i oczywiście odwrotnie.


Wiele osób zgłaszało mi pewien problem. Nie jest on winą błędnie działającej strony Portal24h.pl tylko "niewiedzy" początkujących Użytkowników internetu! Po rejestracji przychodzi email aktywujący konto. Klikacie w link aktywujący zawarty w emailu i w oknie przeglądarki otwiera się okno z komunikatem  "To konto jest już uaktywnione lub nie istnieje w naszej bazie danych". Po kilku zgłoszeniach tego problemu szukałem "winy" po stronie systemu rejestracji, ale okazało się że to Wy w zły sposób aktywujecie konto. Zazwyczaj klikacie w link aktywujący konto zawarty w emailu. wydaje się że wszystko jest ok ale nie zwracacie uwagi że otwiera się strona w przeglądarce z nie całym adresem www zawartym w emailu (brak końcowych kilku liter/cyfr) i wtedy wyskakuje komunikat "To konto jest już uaktywnione lub nie istnieje w naszej bazie danych". Więc nie klikajcie w link aktywujący tylko przepiszcie go CAŁEGO do pola adresu w swojej przeglądarce, a będzie wszystko OK! Poczyniłem juz pewne kroki, aby zapobiec temu w przyszłości... Mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie miał trudności z aktywacją swojego konta! Smile

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: