Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Driver - poznaj ojca GTA 3D!

Driver - poznaj ojca GTA 3D! - 4.1 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
driver 2011-09-07 08-24-05-85Chcielibyśmy przypomnieć o jednej grze "retro", która odcisnęła duże znamię w świecie gier samochodowych. Gdy GTA była jeszcze grą 2D, w której widzieliśmy wszystko z lotu ptaka, przebojem wszedł na rynek Driver, a był to rok 1999. Driver oferował niesamowity klimat pościgów samochodowych, jaki dotąd żadna gra nie oferowała. Były to szalone ucieczki przed radiowozami zatłoczonymi ulicami miast, przemykanie ciasno między cywilnymi brykami, przebijanie się przez blokady policyjne, często też pośpiech potęgował upływający czas jaki pozostał nam do końca wykonania danego zadania. Początkowe szkolenie kierowcy na parkingu podziemnym to klasyk gatunku, który sie nie zapomina. "Lose the tail man!" ;)

Aby uczcić ta świetna grę przygotowalismy dla Was demo tej gry oraz nowe, pełne spolszczenie (napisy i głosy). W swojej kolekcji odnalazłem też modyfikację gry, która dodaje 40 nowych misji odbywających się fabularnie przed oryginalnym wątkiem gry. Paczka z nowymi misjami nazywa się: "DRIVER 0 - The Prequel to Driver" i nie udało mi się jej nigdzie indziej odnaleźć w internecie. Tylko u nas!

Pobierz demo gry Driver:
demo Driver (1999) demo

Pobierz spolszczenie gry Driver:
spolszczenie do gry driver Driver

Pobierz pakiet dodatkowych 40 misji do pełnej wersji gry Driver:
- DRIVER 0 - The Prequel to Driver

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: