Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Demo PES 2012 - rozpoczyna tegoroczne podawanie odgrzewanych kotletów!

Demo PES 2012 - rozpoczyna tegoroczne podawanie odgrzewanych kotletów! - 4.4 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

pes2012Okolice każdego września to początek okresu, gdy rynek gier zasypują kolejne odgrzewane co roku kotleciki takich sag jak: COD, NFS, FIFA, PES. Oczywiście sprzedawać będą się jak zwykle świetnie, pomimo że rzadko prezentują przyzwoity poziom.

Demo Pro Evolution Soccer 2012
(w skrócie PES 2012) to kolejna odsłona piłkarskiej sagi rozwijanej przez zespół pod dowództwem Shingo „Seabassa” Takatsuki. W najnowszej edycji, podobnie jak w poprzednich, autorzy chwalą się iż rzekomo wprowadzili wiele zmian mających jeszcze bardziej przybliżyć grę do prawdziwego meczu piłkarskiego. Jak wiadomo w poprzednich edycjach PESa zmian było niewiele. Autorzy podobno zwrócili uwagę na grę zespołową oraz bardziej instynktowne podejście do rozgrywki, a dodatkowo bardzo poważnym modyfikacjom poddany został system sztucznej inteligencji. Czy zmiany są wyraźne i na lepsze? Wypróbuj demo gry PES 2012 i podziel się z nami swoją opinią w komentarzu!

demo pes 2012demo pes 2012

Pobierz demo gry PES 2012:
darmowe gry do pobrania Pro Evolution Soccer 2012 (1,24 GB)
...lub ściągnij inne dema gier z naszego działu Dema Gier.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: