Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Crysis - wciąż oszałamia graficznie!

Crysis - wciąż oszałamia graficznie! - 5.0 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

CrysisNachodząca premiera drugiej części gry Crysis (zapowiedziana na marzec) jest doskonałym pretekstem do przypomnienia sobie części pierwszej, jak również doskonałą okazją do uzupełnienia naszej licznej bazy dem gier.

Crysis
to gra akcji/FPS, która charakteryzuje się niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym (CryEngine) i dobrym model fizyczny. Idąc z aktualnie panującą modą, autorzy postawili największy nacisk na opracowanie rozbudowanego trybu wieloosobowego, zaś dla pojedynczego gracza przygotowali dość krótką, bo około 10-godzinną, przeciętną fabułę. Co prawda, mimo, iż nie mamy wpływu na przebieg zaplanowanych wydarzeń, to pewne cele może osiągać na różne sposoby. Ponadto, bohater może (ale nie musi) np. romansować z jedną z żołnierek występującą w grze.

Crysis_2Crysis demo

pobierzPobierz demo gry Crysis:
- demo Crysis (1,77GB)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: