Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Demo BioShock - daj się pochłonąć podwodnemu miastu Repture!

Demo BioShock - daj się pochłonąć podwodnemu miastu Repture! - 3.5 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

BIG_BioShock_mNiewątpliwie ostatnio marketingowcy odnieśli duży sukces przy COD: Black Ops, to zaledwie dobry tytuł, który dzięki  drogiej reklamie sprzedaje się podobnie jak najwybitniejsze tytuły gier w historii. Jednak do miana przełomowych nie należy, ot taki kolejny, solidny sequel, nic szczególnego. Więc może warto zagrać w coś co nie jest rewelacyjne tylko w reklamach? Tym którzy jeszcze nie grali w BioShocka, gorąco polecam zapoznanie się z demem tej bardzo solidnej produkcji. Muszę jednak przyznać, że demo nie oddaje świetnej grywalności i przede wszystkim klimatu pełnej wersji gry.

Demo gry BioShock oprócz przeważających elementów charakterystycznych dla strzelanin zawiera  również cząstki gatunku role-playing. Jego przytłaczająca, duszna wręcz atmosfera, nasuwa natomiast skojarzenia z niektórymi survival horrorami, gdzie psychodeliczny klimat towarzyszy odbiorcy od samego początku rozgrywki.

Bioshock_1Bioshock_3

pobierzPobierz demo gry BioShock:
- demo BioShock (1,85GB)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: