Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Demo PES 2011 - czy rzeczywiście są radykalne zmiany?

Demo PES 2011 - czy rzeczywiście są radykalne zmiany? - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

screen z gry PES 2011Wstaliście już? To dobrze bo pojawiło się demo dotychczasowo najlepszej piłki nożnej na PC! Czy Pro Evolution Soccer 2011 utrzyma i w tym/następnym roku koronę króla, czy może FIFA 11 okaże się lepsza? Jeszcze nie ma dema FIFY, ale zachęcamy do wypróbowania dema gry PES 2011.

Oficjalnie możemy przeczytać, że:
"Pro Evolution Soccer 2011
jest lepszy, większy, dokładniejszy, ładniejszy - gra otrzymała zestaw najbardziej radykalnych zmian w historii serii. Ten PES przypomina prawdziwą piłkę tak bardzo, jak to tylko możliwe."
Aż nie chce się wierzyć, że przez niecały rok można dokonać jakichś radykalnych zmian w grze, może chodzi o radykalne uaktualnienie składów? ;)

screen z gry PES 2011  screen z gry PES 2011

pobierzPobierz za darmo demo gry PES 2011:
- Pro Evolution Soccer 2011 (1,31 GB)

Co sądzicie po zagraniu w demo? Komentujcie!


Uwaga:

Demo pozwala na rozegranie meczy przeciwko komputerowemu oponentowi lub żywej osobie (multiplayer tylko w trybie offline na 1 komputerze). Do wyboru mamy cztery kluby: FC Barcelona, FC Bayern Monachium, Chivas Guadalajara i Internacional.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: