Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Battlefield Bad Company 2 - teraz na multi gra się tylko w to

Battlefield Bad Company 2 - teraz na multi gra się tylko w to - 5.0 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
bad company 2W tym tygodniu Pawlik przygotował dla nas recenzję gry Battlefield Bad Company 2. W ostatnim czasie gra ta zdominowała rozgrywki online detronizując grę COD MW2. Zainteresowanie grą było tak dużo, że producenci gry mieli ma początku dość duże problemy z wydajnością i ilością serwerów przeznaczonych do gry multiplayer. Przejdźmy już do samej recenzji, jak zwykle przytoczymy jej ciekawy fragment:
"[...]Silnik fizyczny wykonany jest w absolutnie fenomenalny sposób i daje mnóstwo frajdy. Podczas pewnej misji chciałem być pomysłowy – zdjąłem wartownika, wszedłem na jego wieżę, wybrałem snajperkę i zacząłem zdejmować gości po kolei. Zapomniałem, że to nie jest Call of Duty, a przeciwnicy użyli wyrzutni rakiet. Wieża nie przetrzymała tego ataku, zawaliła się razem ze mną.[...]"
14_bad.company_2

Przeczytaj recenzję gry Battlefield Bad Company 2:
-
Battlefield Bad Company 2


Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: