Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

The Suffering - nowa gra do pobrania

The Suffering - nowa gra do pobrania - 4.5 out of 5 based on 41 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowy hosting obrazków
Firma Midway wypuściła za darmo pełną wersję pierwszej z dwóch części swojej serii niezłych komputerowych horrorów The Suffering. Sprawdźcie jak to jest być skazańcem na przeklętej wyspie, do tego potrafiącym zamieniać się w potwora...

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

Pobierz grę The Suffering:
- The Suffering (1,26GB)

The Suffering to trójwymiarowa gra akcji, łącząca najlepsze cechy brutalnego produktu pt. Manhunt i wirtualnych horrorów pokroju pozycji z serii Resident Evil i Silent Hill. Główny bohater imieniem Torque oczekuje w zakładzie penitencjarnym Abbott (wyspa Carnate) na wykonanie wyroku w postaci śmiertelnego zastrzyku. Rzeczony osobnik został skazany za rzekome zamordowanie własnej żony i dzieci, chociaż sam tego nie pamięta. Jeszcze dziwniejsze są jednakże wydarzenia, które zachodzą w trakcie pobytu w więzieniu.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB, 2 GB HDD.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: