Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Crysis: Warhead - pierwsze informacje!

Crysis: Warhead - pierwsze informacje! - 4.6 out of 5 based on 11 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Stało się - zapowidziano drugą, z trzech planowych, część gry Crysis. Jej pełny tytuł to Crysis: Warhead. Trudno jednak w tym przypadku mówić o dodatku czy kontynuacji, bowiem z pierwszych informacji na temat gry można wywnioskować, iż fabuła gry po prostu przedstawi nam alternatywną wersję wydarzeń przedstawionych w pierwszej części gry. Nomada, którym sterowaliśmy w pierwszej części, zastapi jego kompan Michael Sykes o pseudonimie Psycho. W Crysis: Warhead znajdziemy kilka nowych pojazdów i broni, a nasi przeciwnicy będą "wyposażeni" w lepsze algorytmy Sztucznej Inteligencji. Również zapowidziano, że znacznie wzbogacony zostanie tryb multiplayer, a sama fabuła będzie znacznie ciekawsza od tej z "jedynki". 

 

Kiedy pojawi się Crysis: Warhead na półkach sklepowych? To też wiemy - premiera ma mieć miejsce już we wrześniu tego roku!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: