Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Demo FIFA 08 - do pobrania

Demo FIFA 08 - do pobrania - 4.4 out of 5 based on 128 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Demo gry FIFA 08Demo pozwala na rozegranie meczów piłkarskich siedmioma zespołami: FC Barcelona, AC Milan, America (Meksyk), NY Red Bulls, Manchester United, Marseille i Bayern München. Dostępnym stadionem jest Allianz Arena. Mamy możliwość gry jednej 4-minutowej połowy.

Program rozszerzający możliwości dema pobierzesz stąd (dodatek do demka, który pozwala zmienić detale, rozdzielczość, długość rozgrywania spotkania itd.)

Zapraszamy do pobierania!
Gry -> Dema Gier -> Demo gry FIFA 08


Rozczarowuje? Rzuca na kolana grywalnością? Nadszedł pogromca PESa? Omów to na Forum w tym temacie

FIFA 08 to kolejna odsłona najpopularniejszego, obok Pro Evolution Soccera, cyklu gier piłkarskich. Gra została stworzona przez kanadyjskie studio EA Sports i stanowi piętnastą część cyklu wydawanego bezustannie od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Zgodnie z tradycją programiści zza Atlantyku zaserwowali nam zestaw znanych opcji, takich jak mecz towarzyski, puchar czy kariera. Autorzy pokusili się jednakże o pewną nowinkę, którą jest fakt, że w trakcie gry w premierowym trybie Be a Pro możemy zdecydować się na sterowanie nie całą drużyną, ale pojedynczym, wybranym przez siebie zawodnikiem. Atrakcyjność tego niuansu dostrzegalna jest szczególnie w trakcie potyczek wieloosobowych, gdzie każdy z osobników biorących udział w meczu może popisać się umiejętnością gry na pozycji, w której się specjalizuje. Co ciekawe, gdy postanawiamy objąć kontrolę wyłącznie nad jednym kopaczem, obserwujemy go zza pleców, podziwiając jednocześnie efekty rozmyć oraz trzęsącej się kamery.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: