Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

F.E.A.R. Combat - gra do pobrania

F.E.A.R. Combat - gra do pobrania - 4.2 out of 5 based on 49 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
F.E.A.R. Combat - gra do pobrania F.E.A.R. Combat to darmowa wersja niezwykle popularnej gry wydanej przez firmę Sierra Entertainment - przeznaczona jest ona do zabawy w trybie sieciowym (Multiplayer). Jesteśmy przekonani, że przy Fear Combat nie będziecie się nudzić, gra oferuje aż dziesięć trybów rozgrywki (TD, TMD, Capture The Flag, Control, Team Elimination, SlowMotion DM, Elimination, SlowMo TDM, SlowMo CTF i Conquer All). Do wyboru mamy 12 rodzajów broni, a z przeciwnikami zmierzymy się na 19 rozbudowanych mapach.

Gra odznacza się bardzo wysoką jakością grafiki 3D, wiążą się z tym oczywiście odpowiednio wysokie wymagania sprzętowe. Do poprawnej pracy gra potrzebuje minimum 512MB pamięci RAM, procesor klasy Pentium 4 1.7 GHz oraz kartę graficzną co najmniej GeForce 4 - 64 MB (lub Radeon 9000).

Grę można pobrać z działu Gry -> Gry do pobrania -> F.E.A.R. Combat

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: