Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Warzone 2100 - gra do pobrania

Warzone 2100 - gra do pobrania - 3.5 out of 5 based on 39 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1 głos)
Warzone 2100 - gra do pobraniaPo wydarzeniach z roku 2085, kiedy praktycznie cała ludzkość uległa zagładzie, nieliczna garstka ocalałych ludzi stawia sobie za zadanie przywrócenie planecie dawną jej świetność. W tym celu rozpoczynają specjalny projekt mający służyć ich sprawie. Warzone 2100 to strategia czasu rzeczywistego oparta o dobry silnik 3D.

Zadaniem gracza jest objęcie dowództwa nad jedną z wielu armii rozsianych po całym kosmosie, odpieranie ciągłych ataków wroga, a przy tym starania o jak najszybszy i możliwie najbardziej efektywny rozwój swojej bazy. Ważne jest, by oprócz walki dbać o budowę fabryk, ośrodków naukowych, centrów dowodzenia, generatorów mocy, platform z paliwem oraz innych ośrodków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i zwyciężania.

Grę Warzone 2100 można pobrać w dziale: Gry -> Gry do pobrania.

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: