Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wszyscy jesteśmy gospodarzami EURO 2012!

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Może Spaghetti? Po Euro 2012 Włoch o nim zapomni, bo woli żurek. Rosjanka tylko wzdycha na myśl o Polsce, a Irlandczyk się uśmiecha przypominając sobie pobyt w naszym kraju. Polska promuje finały mistrzostw Europy! Spot ma prezentować efekt, jaki możemy osiągnąć dzięki stworzeniu pozytywnej atmosfery w trakcie Euro 2012. Bohaterami zaprezentowanego filmu są obcokrajowcy: Włoch, Rosjanka oraz Irlandczyk, którzy wspominają dobrą zabawę podczas pobytu w Polsce.

Spot to nie wszystko. Pojawią się też plakat, tapeta na telefon i na komputer z hasłem: "Feel like at home".

tapeta.wszyscyjestesmygospodarzami 1280x800

Jednocześnie zachęca się, aby do akcji włączył się każdy. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.wszyscyjestesmygospodarzami.pl. Na podany adres pocztowy zostaną wysłane dwa plakaty z hasłem "Feel like at home" i znaczki "How can I help You" oraz "Welcome".

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie:

Sonda

Najlepszy paker plików?

WinRAR - 66.8%
WinZip - 1.8%
7-Zip - 18.1%
Inny - 2.2%
...pakuje tylko na siłowni - 11.1%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się