Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Grupa A oczami bukmacherów - na kim można dużo zarobić?

Grupa A oczami bukmacherów - na kim można dużo zarobić? - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

bukmacherzy Euro 20121. Rosja

Według bukmacherów, faworytami polskiej grupy są niewątpliwie Rosjanie. Nie ma się czemu dziwić, w końcu jest to solidny i liczący się w Europie zespół. Kadra składa się z piłkarzy ligi krajowej, głównie Zenitu St. Petersburg i CSKA Moskwa. Jakby nie patrzeć drużyny te walczą co roku o europejskie puchary i po ich stronie stoi prócz umiejętności indywidualnych, zgranie.

Bukmacherzy dają niespełna 2,5zł za każdą postawioną na nich złotówkę.


2. Polska

Niewiele za nimi, zapewne ku waszemu zaskoczeniu, plasuje się Polska. Z pewnością mamy kilku wyróżniających się piłkarzy, ale prawda jest taka że w przeciwieństwie do zespołu rosyjskiego kuleje u nas zgranie i do końca ciężko przewidzieć jak wypadniemy.

Stawka w tym wypadku wynosi 3,6-3,9zł


3. Czechy

Czesi prezentują się podobnie i każdy zdaje sobie sprawę z tego, że mogą zakończyć rozgrywki grupowe zarówno na miejscu 1 jak i 4. Jest to drużyna nieprzewidywalna co pokazała nam w niedalekiej przeszłości więc ciężko wytypować ją w którymkolwiek meczu.

Bukmacherzy obstawiają 4,5-5zł


4. Grecja

Marne szanse, bo marne ale jednak jakieś, dajemy Mistrzowi Europy z 2004 roku - Grecji. Czemu tak słabo? Grecy mieli sporo szczęścia trafiając do teoretycznie słabej grupy podczas eliminacji ME 2012, na dodatek niemal każdy mecz wygrywając różnicą zaledwie jednej bramki. Jest to na pewno zespół tracący mało bramek nawet w starciu z najsilniejszymi rywalami, więc nie lada wyzwaniem będzie pokonanie ich bramkarza.

Stawka 5-5,5zł wiec można zarobić. Zaryzykujecie?

Podsumowując
Różnice jak wiemy nie są duże zarówno te na papierze jak i na boisku. Wbrew tej zgodności bukmacherów co do kolejności drużyn, Grecja i Rosja wg. mnie mają największe szanse na rozegranie równych 3 meczy i awans. Nie wiem jak wy, ale ja postawię sporo na awans Grecji.Zachęcam do podawania kolejności drużyn wg. waszych przemyśleń w komentarzach.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie:

Sonda

Najlepszy paker plików?

WinRAR - 66.8%
WinZip - 1.8%
7-Zip - 18.1%
Inny - 2.2%
...pakuje tylko na siłowni - 11.1%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się