
Jedną z możliwości jest skorzystanie z serwisu Paa.pl, gdzie po podaniu numeru aukcji możliwe jest wyświetlenie zarchiwizowanej aukcji. Jest to całkiem dobre rozwiązanie dla osób, które rzadko korzystają z Allegro, a co za tym idzie sporadycznie natrafiają na irytujący komunikat.
Zakupoholicy zdecydowanie mogą mieć dość ciągłego wycinania numeru aukcji, przechodzenia na stronę Paa i wklejania tam tajemniczego ciągu cyferek. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem może być skorzystanie ze specjalnego skryptu Full Allegro Archive. W przypadku Firefoksa skrypt instalujemy przy pomocy GreaseMonkey. Użytkownicy Opery po prostu wrzucają skrypt do odpowiedniego folderu.
W miejsce numerów aukcji, czy komunikatów o przeniesieniu przedmiotu do archiwum pojawią się aktywne linki, które umożliwią szybkie sprawdzenie aukcji.
źródło: Horacy






Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.